Kullanım Koşulları

by admin

İnternet adresimiz olan sanalgezgin.net adresine giriş yaparak kullanım haklarımızı kabul etmiş sayılırsınız. Bu kullanım koşulları siteye erişen veya siteyi kullanan herkesi kapsar.

Site İçeriği

Sitede bulunan içeriklerin tamamı bilgilendirme amaçlıdır. İnternet adresimizde bulunan hiçbir yazı hiçbir kuruma veya kişiye hizmet amacıyla hazırlanmaz. Sitede yer alan içeriklerin doğruluğu veya güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmediğini unutmayın. Sitede yer alan içerikler hazırlandığı tarihi ve koşulları kapsar.

Telif Hakkı

Sitemizde yer alan tüm içeriklerin yasal hakları ‘sanalgezgin.net’e aittir. Bu içeriklerdeki paragraflar ve kullanılan fotoğraf vb. materyaller izinsiz kopyalanamaz veya çoğaltılamaz. İçeriklerin herhangi bir platformda izinsiz paylaşılması veya yayımlanması sonucu oluşacak hukuki yaptırımdan paylaşan, kopyalayan veya çoğaltan kişi veya kişiler sorumludur.

Gizlilik

İnternet sitemizi kullanırken kişisel bilgilerinizin toplanması veya kullanılması Gizlilik Politikamıza tabidir. Kişisel verileriniz saklanmaz, depolanmaz veya kopyalanmaz.

Sorumluluk Reddi

‘sanalgezgin.net’ adresinde yayımlanan içeriklerden kaynaklanabilecek herhangi bir maddi veya manevi zarar için sorumluluk kabul edilmez. İçeriklerin tamamı çeşitli kaynaklardan alınarak derlenmektedir. İçeriklerin herhangi bir garantisi yoktur.